Ekrem Konaç Haksız mı?
Yarasaorhan/Köşe Yazısı
ALKIŞLAR VALİ HULUSİ ŞAHİN’E
Batman Petrolspor’a Vali Hulusi Şahin sahip çıktı.
Kulandırılmayan Tesisler
Kudbettin Barlak/Batman Çağdaş Gazetesi
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Anket
Petrolspor'un BATSO'ya Devredilmesi İle İlgili Düşünceniz Nedir?
Reklam

Tarık Yurtaş Takımın Başına Geçti

Batman Petrolspor teknik direktörü Tarık Yurttaş ilk çalışmasına çıkarken, oyuncuları ile saha içinde kısa bir toplantı yaptı.

Takımın kendileri ile birlikte bir sinerjiye ihtiyacı olduğunu ifade eden Yurttaş, bunu da takım olarak hep birlikte yapacaklarını söyledi. Orhan Kapucu’nun görevden ayrılması sonrası Petrolspor’un başına getirilen teknik direktör Tarık Yurttaş ilk çalışmasına oyuncularına adeta terapi yaptı. Ligin yeni başladığını ifade eden Yurttaş; “Benim için hepiniz aynısınız. Onun için takım içinde büyükten küçüğe herkes yapılan hatalarda birbirini uyarmasını istiyorum” dedi. Teknik direktör Tarık Yurttaş konuşmasına şöyle devam etti; “Artık bir sinerji patlaması yaşamamız lazım. Bunu da sizler ve bizler bir birimize destek olarak yapacağız. Buna ben inanıyorum” dedi.

HEDEF İYİ BAŞLANGIÇ

Çarşamba günü Diyarbekirspor maçı için ilk çalışmayı yöneten Yurttaş, 1.5 saat süren çalışmada adeta bir dakika durmadı. Oyuncularının tek tek uyaran Yurttaş’ın maçın önemini hatırlatarak iyi bir başlangıç yapmak istediğini dile getirdi. Takım oyununa önem verdiğini belirten Yurttaş, taktik antrenmanıyla çalışmaya devam etti. Yeni bir oyun kurgusu üzerinde çalışmalar yaptıran Tarık hoca sık sık çalışmayı durdurup futbolcularına uyarılarda bulundu. Çarşamba günü saat 14.00’te oynanacak olan Diyarbekirspor maçı için bugün yapacakları ter idmanından sonra takım TPAO tesislerinde kampa girecek.
4 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Direk İletişime Geç

BATSO
PERONSPOR
Facebook
Reklam
Takvim
Site Haritası