Vah Petrolspor Vah
Arif Arslan/Batman Çağdaş
Eski Başkan Ekrem Konaç
Olağanüstü Maddi Kriz Yok
Kulandırılmayan Tesisler
Kudbettin Barlak/Batman Çağdaş Gazetesi
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Anket
Petrolspor'un BATSO'ya Devredilmesi İle İlgili Düşünceniz Nedir?
Reklam
Üyelik Girişi
Online
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam122
Toplam Ziyaret99946792
Tavsiye Siteler

ALKIŞLAR VALİ HULUSİ ŞAHİN’E

Sıkıntılı günler geçiren Medicalpark Batman Petrolspor’a Vali Hulusi Şahin sahip çıktı.

limizi 3. ligde temsil eden ve zor günler geçiren Petrolspor’a Vali Hulusu Şahin el atarak, yeni bir yapılanma için Batman Ticaret Odası (BATSO) Başkanı Abdulkadir Demir’i görevlendirdi.

BATSO Başkanı Abdulkadir Demir’in, Petrolspor’un şirket ortakları ile yaptığı görüşme neticelenirken, şirket ortaklarından İrfan Yurtaş hariç hepsi alacaklarından ve şirket hisselerinden vazgeçti, kulübü yeni oluşuma devir etti.

 

DEMİR, TESİSLERİ ZİYARET ETTİ

Demir ve BATSO yönetimi, Cuma Günü Petrolspor Tesislerine giderek, futbolcularla toplantı yaptı. Demir, toplantıda futbolculara başarılı olabilmeleri için iyi çalışmalarını ve Batman’ın ismini üst sıralarda görmek istediklerini söyledi. BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, Vali Hulusi Şahin’in öncülüğünde Batman Petrolspor için yeni bir oluşumun içine girildiğini belirtirken “Ekrem Konaç’ın istifasından sonra Şirket ortakları ile yapılan görüşmeler neticesinde mutabakata varılmış, Batman’ın markası konumundaki Petrolspor için yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. Valiliğimizin öncülüğünde Kamu, STK ve iş dünyasından oluşacak geniş katılımlı güçlü bir yapı ve yönetim için çalışmalar başlatılmıştır. Bundan sonra kulüple ilgili tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacağı gibi tüm işlevler şeffaflık çerçevesinde yapılacaktır. Başkanlığa ve yönetime kimler talipli ise kapımız herkese açıktır. Batman’ın menfaati için bizler elimizi taşın altına kolduk, aynı duyarlılığı İşadamlarımızdan, STK’larımızdan, Basınımızdan, en önemlisi futbolcularımızdan, teknik heyetimizden ve taraftarlarımızdan bekliyoruz” dedi.

TARAFTAR, YENİ OLUŞUMDAN UMUTLU

Yılların sorununa el atan Vali Hulusi Şahin’i alkışladıklarını belirten tarafta, “Halkın takımı olan Petrolspor’a halkın valisi sahip çıktı. Özlemini çektiğimiz şampiyonluğu yakalamamız için herkes gibi bizler de özverili desteğimizi vermeye devam edeceğiz. Bu oluşuma öncülük eden başta Sayın Valimiz Hulusi Şahin’e ve BATSO başkanı Abdulkadir Demir’e teşekkür eder, başarılar dileriz” dediler.

97 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Direk İletişime Geç

BATSO
PERONSPOR
Facebook
Reklam
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Site Haritası
Hava Durumu