• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim

Batman, Batso Başkanını bekliyor

Konaç;BATSO başkanı A.Kadir Demir’in Amerika seyahatinden dönüp, kulübü devir alıp, yeni yönetim kurulunu bekleyeceğiz

Geçtiğimiz hafta Petrolspor kulübü şirket ortakları ile anlaşan BATSO başkanı A.Kadir Demir, kulübü devir alması bekleniyor.

Önceden planlanmış Amerika seyahatine çıkan BATSO başkanı A.Kadir Demir ve yönetim kurulu üyeleri Cuma günü Batman’a dönmesi ve kulübü devir alarak göreve başlaması bekleniyor.

Şirket ortaklarından Yurttaş kardeşler hariç diğer ortaklar hisselerini fedakarlık yaparak BATSO’a devir ettiğini belirten eski kulüp Başkanı Ekrem Konaç, Karacabey maçı sonrası yaptığı açıklamada, “BATSO başkanı A.Kadir Demir’in Amerika seyahatinden dönüp, kulübü devir alıp, yeni yönetim kurulunu bekleyeceğiz. Yeni yönetim ile birlikte yeni teknik heyet ve yeni bir yapılanma içerisine girecek kulübümüz. Biz şirket ortakları olarak elimizden geleni bu kulüp için yaptık. İyi ve kötü günlerimiz oldu. Hatalarımızın yanında iyi yaptığımız işlerde oldu. Hafta sonu itibari ile Petrolspor yeni bir yapılanmaya gidecek. İnşallah Batman için Petrolspor için hayırlı olur.” İfadelerini kullandı.

BU TAKIM BAŞARILI OLUR

Ligde kötü gidişata da değinen eski başkan Ekrem Konac, “Takım iki haftadır bir tranva yaşıyor. Teknik direktör Tarık Yurttaş’ın takımı bırakıp gitmesi ile her kulübün yaptığı gibi bizde bu geçiş sürecinde alt yapı hocalarına takımı teslim ettik. Hocalarımız iyi niyetleri ile takımın başarısı için çalışıyorlar. Aslında kaliteli ve karakterli bir takımımız var. Bu takım yeni yönetim ve yeni teknik heyet ile çabuk ayağa kalkar ve başarılı olur. Taraftarlarımız biraz sabırlı olsun. Petrolspor’u iyi günler bekliyor.” Dedi.

Haber:Batman Sonsöz Gazetesi

137 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası