• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim

Vali Hulusi Şahin: “Petrolspor, ilimizin bir değeri."

Yeni Yapılanmaya Doğru

Haftalardır Kulüp Başkanı ve teknik heyetin istifa ettiği Batman Petrolspor’da yaşanan krizin sona ermesi için Vali Hulusi Şahin, STK temsilcileri, kurum müdürleri, işadamları ve basın mensuplarının da katıldığı ‘değerlendirme’ toplantısı gerçekleştirdi. **Toplantıda konuşan Vali Hulusi Şahin: “Petrolspor, ilimizin bir değeri. Son süreçte içinde bulunduğu duruma gönlümüz razı değil. Kulübün idari ve mali sorunlarının aşılması için önerilere açığız. Petrolspor’u düzlüğe çıkarmalıyız” dedi.

VALİNİN GÜNDEMİ, PETROLSPOR’DU

Batman Valisi Hulusi Şahin, Valilik konferans salonunda düzenlenen toplantıda Petrolspor’daki krizin aşılması için STK temsilcileri, kurum müdürleri ve işadamlarıyla bir araya geldi. İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, TPAO Bölge Müdürü Mustafa Demir, BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, MÜSİAD, ASKON, TÜMSİAD Şube Başkanları, Petrolspor eski Kulüp Başkanı Ekrem Konaç, Eczacılar Odası, Mali Müşavirler Odası Başkanları ve diğer STK temsilcilerinin katıldığı toplantıda Vali Şahin, katılımcıların görüşlerini aldı.

“ŞEFFAF VE BAŞARI İDDİASINDAKİ OLUŞUMU DESTEKLERİZ”

Petrolspor’daki idari-mali krizin aşılması için kentin tüm dinamiklerinden duyarlılık beklediklerini belirten Vali Şahin: “60 Yıllık köklü bir kulübümüzün içinde bulunduğu sıkıntılara gönlümüz razı değil. Bu takımın küme düşmesini kimse istemez. Vakit gecikmeden takımı düzlüğe çıkarmamız gerekiyor. Altyapı başta olmak üzere sporun tüm branşlarına imkanlar dahilinde Valilik olarak destek veriyoruz. Toplantıya yaklaşık 100 kişiye davet ettik, katılım ise 50-60 civarında oldu. Arzumuz daha geniş katılımlı bir toplantıydı. Petrolspor’un yönetimine şeffaf ve başarı iddiasıyla talipli olacaklara biz de destek vermeye hazırız. Bugünkü toplantıda sadece 2 isim ön plana çıktı. İsteğimiz bu isimlerin çoğalması” dedi.

CUMA GÜNÜ KARAR ÇIKACAK

Daha fazla katılımcıya ve talipliye ulaşma adına Cuma günü yeniden toplantı düzenleyeceklerini de ifade eden Vali Şahin, şöyle devam etti: “Batman’ın markası haline gelmiş kulübü hak ettiği yere kim taşıyacaksa destek olacağız. Önümüzdeki Cuma günü ikinci bir toplantı düzenleyeceğiz. O süreye kadar kim talipli olacaksa yönetimi ve projeleriyle birlikte toplantıya iştirak etmelerini istiyoruz. Batman Petrolspor’u el birliğiyle hak ettiği yere ulaştırmak istiyoruz.” Öte yandan toplantıda işadamı Esat Özgül, borçsuz şekilde kulübe talipli olduğunu belirtti. Bazı katılımcılar da kulübün BATSO çatısı altına alınması yönünde fikir beyan etti.

Kaynak:Batman Çağdaş

137 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası