• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim

Konaç; Kulüpte Olağanüstü Madi Kiriz Yok

Petrolspor kulüp başkanlığından istifa eden Ekrem Konaç, Kulüpte olağan üstü maddi kriz var iddaalarını yalanladı.

Medicalpark Batman Petrolspor eski başkanı Ekrem Konaç, konu hakkında wep sitemize açıklamada bulundu.

Petrolspor kulübü eski başkanı Ekrem Konaç;yerel basında çıkan 'takım doğru dürüst yemek bulamıyor söylemi doğru değildir dedi.

 

Eski başkan Konaç;Futbolculara destek olmamız gerekiyor doğru ama kulüpte hiçbir sorun yok futbolculara ara öğünlerle 4 çeşit yemek çıkıyor . Personelin maaşı her ayın ilk haftası ödeniyor. Geçen hafta yine ödendi"diye açıklamada bulundu.

Konaç açıklamalarına şu şekilde devam etti."Futbolcuların peşinatlarını çoğu ödendi takım 3 maç kazandı üç maç için 85 bin prim verildi.Geçen cumaya kadar takımın başında ben vardım . Hatta modafen maçı için 25 bin prim verecektik."dedi.

Konaç açıklamaların sonunda ise "Petrolspor kulübünü Yurttaş Kardeşlerine devredildiğini ve tüm iş Yurtaş kardeşlere,Valilik ve borsada .. bize düşen destek olmak, diye belirtti

Eski başkan Ekrem Konaç kulüpteki son durum hakında ise sosyal medya hesabında açıklamada bulundu.

İşte Ekrem Konaç'ın açıklamasının tam metni:

Konaç;Geçen hafta yapılan toplantıda alınan kararlar doğrultusunda hissemizle ilgili herhangi bir sorun yoktur.valimiz ve batso öncülüğünde yapılan bu kadar çabanın karşılıksız kalmaması için üzerimize düşeni ben ve arkadaşlarım yapmaya hazırız..hisse devriyle ilgili Petrolspor’umuzun abisi konumundaki il genel meclis başkanı Vahap akbaş’ı dün ziyaret ederek her türlü yetki ve vekaleti verdim..güvenirliği konusunda kimsenin şüphesinin olmadığı vahap akbaşı’ında bugünden sonra daha çok Petrolspor’umuzun yanında olacağına inanıyorum..2,5 yılda yaptığımız bu kadar fedakarlığa rağmen yeterli taktiri malesef göremedik .zaten nankör olan futbol dünyasında artık kimse bizi zan altında bırakmasın. Hafta sonu kulübümüzü yönetecek yurttaş kardeşlerle görüşüp her konuda desteklerimizi bildirdik. Bu zor günlerde herkesi Petrolsporumuzun yanında olmaya davet ediyoruz.diye açıklamada bulundu.

233 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası