• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim

İrfan Yurtaşa Soruyoruz ?

Kulüp başkanlığını devralan İrfan Yurttaş’a spor kamuoyu adına soruyoruz.

Mazisi başarılarla dolu Petrolspor tarihinin en kötü dönemini geçirirken, kulüp başkanlığını devralan İrfan Yurttaş’a spor kamuoyu adına soruyoruz.
2019-2020 sezonuna kısıtlı imkanlarla başlayan Petrolspor’un hisselerini belli bir ücret karşılığı devralmak için görüşmeler yaptınız. Görüşmeler neticesinde mutabık kalınmasına rağmen gelgit’ler yaşayarak iyi giden bir dönemde siz ve teknik direktör kardeşiniz Tarık Yurttaş, takımı bırakıp, hisselerinizle beraber geçmiş yıllara dayanan alacaklarınızı taahhütnamesini de alarak Batman’dan ayrıldınız.

Petrolspor’daki kaos ortamı ve belirsizlik devam ederken Batman Valisi Hulusi Şahin, Petrolspor’un kötü gidişatına çözüm bulmak için düzenlediği iki toplantıda, şirket ortakları ile eski anlaşmanız olmanıza rağmen size karşılıksız devrederken, borçların ödenebilmesi için 600 bin TL de nakdi yardımda bulunacağını açıklamıştı. Bu toplantının üzerinden 1 ay geçmiş olmasına rağmen sportif anlamda hiçbir başarı elde edilemezken, kulübün eski borçları, futbolcuların maç başları, maaşları ve peşinatları ödenmemesine rağmen sizin hiçbir açıklama yapmamanız, Batmanlıları ve Spor Kamuoyunu endişelendiriyor. Bu bağlamda Sayın İrfan Yurttaş’a kamuoyu adına soruyoruz; Kulübü devraldığınız günden bugüne dek, cebinizden ne kadar para harcadınız? Vali Hulusi Şahin’e, kulübün eski borçlarını kapatmak için 600 bin tl getireceğinizi ve kulübün eski borçlarını temizleyeceğinizi vaat etmenize rağmen neden bu ödemeyi yapmıyorsunuz? Yine 1 ay süre geçmesine rağmen kulübün yönetim kurulu neden belirlenmiyor? Şirketin hisselerini almadan hiçbir hamle yapmayacağınız dedikoduları ortalıkta yayılırken ve şirket ortakları da tüm hisselerini devretmeye hazır olmasına rağmen neden şirket hisselerini devralmıyorsunuz? Devralacağınız şirket hisselerini kime ve hangi fiyata satacaksınız? Buna bağlamda;

İRFAN YURTTAŞ’A SESLENİYORUZ

Şirket hisselerinizi namusunuz olarak gördüğünüzü açıklamanıza rağmen Vali tarafından kulübün size verilmesine karşı çıkmayıp, 1 aydır susarak desteğimizi sunduk. Ancak siz Sayın Yurttaş, bu süre zarfında kulübün geleceği için hiçbir hamle yapmadan sadece beklediniz ve iddia gelirlerine koyduğunuz temlik ile cebinizden tek kuruş para harcamadan kulübü batağa sürükleyip lig’in puan cetvelinde en alt sıraya yerleşmesine yol açtınız. Sayın Yurttaş; Bu kulüp, her ne kadar şirket statüsünde olsa da Batmanlılarındır ve TPAO’nundur. Geçmişte olduğu gibi şimdi de bu kulübe en büyük katkıyı TPAO sağlamaktadır.

Bu kulübün selameti için öncelikle yönetim kurulunuzu belirlemenizi ve yeni alacağınız şirket ortaklarını açıklamanızı bekliyoruz. Ortalıkta dolaşan iddialar, mide bulandırmaktadır. Geçmiş dönemde olduğu gibi bazı iddia şirketlerinin, kulübü satın almak istediği iddiaları kaygı vericidir. Buna Kulübün Eski Sahibi ve Onursal Başkanı Aydın Gülmez de müsaade etmeyecektir. Çünkü sizin de imzanızın bulunduğu bir protokole göre, Aydın Gülmez’in onayı olmadan kimse şirket hisselerini devredemez. Batmanlıların dışında hiçbir şirket ortağını Batmanlılar olarak kabul etmiyoruz. Gücünüz var ise ve bu kulübü ileriye götürecekseniz Batman Basını olarak sizi desteklemeye hazırız. Ayrıca her zaman yerli futbolcu ve yerli teknik heyetten yana olduğunuzu beyan etmenize rağmen neden Batmanlı Antrenör ve Yardımcı Hocalarla çalışmayıp, dışarıdan 4 yardımcı hoca getirdiniz? Sayın Yurttaş; Henüz herşey bitmiş değil.

Kulüp Başkanlığı ve Kulüp Yöneticiliği, cesaret ve cömertlik işidir. Cesaretli ve cömert iseniz devam edin, başarılı olun, sizi el üstünde tutalım. Risk almaktan korkuyorsanız Batman’a ve Petrolspor’a yazık etmeyin.

Sonsöz Gazetesi

124 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası