• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim

Hisseleri Bedelsiz Devretmeye Hazırım

Petrolspor Eski başkanı Ekrem Konaç;Takımın kaybedecek 1 günü 1 saat'i yoktur.

Batman Petrolspor kulübü eski başkanı Ekrem Konaç, Kulüpteki son gelişmeler hakkında sosyal medya hesabında açıklamada bulundu

 

KAMUOYUNA.

Bilindiği üzere 2,5 yıl gururla yaptığım Batman Petrolspor kulüp başkanlığından,ligin 6 cı haftasında galip geldiğimiz somaspor maçı sonrası istifa ettim.

Bu süre zarfında maddi manevi elimden geleni yapmaya çalıştım. Kendi dönemimizde yoğun çabalar sonucu medical park’la sağlık ve isim sponsorluğu anlaşması yaptık. Kupa başarılarıyla Batman spor tarihinde ilk kez 4 süper lig takımıyla resmi maçlar oynadık (göztepe -denizlisporu eleyip Konyaspor ve Kasımpaşaspor’a elendik) okullarımız ile koordineli çalışıp öğrencileri tesislerimize maçalarımıza davet ederek Petrolspor bilincini aşılattık.Yılın fair play ödülünü kazandık 2 sezon kısmetsiz olarak play off kapısından döndük.

Sportif başarı olmayınca malesef sürdürebilir biz ivme yakalayamadık. Kulübün önünü açmak İçin istifa ettim. Sonrasında valimizin öncülüğünde ve Batso’nun sekreteryasında yapılan çaba ve toplantılar sonrasında bir yol haritadı çizilip bazı kararlar alındı. Kulüp yönetimi yurttaşlara verilirken hisselerimizin bedelsiz olarak devirleri talep edildi.kendim alınan kararlar neticesinde % 45 hissemi bedeldiz özel idare batso ticaret ve ticaret borsasına devretmek için bizzat başkanları ziyaret ettim ama hukuki olarak bunun mümkün olmadığı anlaşıldı.

En son geçen salı Valimizin kulübü verdiği irfan yurttaş’ı arayarak istanbulda bir araya geldik % 45 hissemi hemen bedelsiz vereceğimi söyleyip durumu batso başkanımız kadir demir’e bildirdim. Kadir başkanda bunu uygun bulmasıyla durumu irfan yurttaş,a bildirdim ama tüm ısrarlarıma rağmen hala süreç tamamlanamadı.

Hala dışardan ahkam kesen bazı art niyetliler ortada bir hisse pazarlığı olduğu algısı yaratmaya çalışmaktadır kesinlikle böyle bir durum yoktur.

Kamuoyu önünde açıklıyorum hissemi bedelsiz olarak yurttaş’lara vermeye hazırım, ne yazıkki Bu belirsizlik sürecinde takım dahada kötü sonuçlar alarak son 3 maçta 1 puan alarak malesef son sıraya düştü.Dahada kötüsü takım dağılma aşamasına gelmiştir.

Bunun önlemesi için sayılı günler kaldığını üstüne basa basa tekrarlıyorum.Artık takımın kaybedecek 1 günü 1 saati yoktur..

Son olarak 2,5 yönetimde yanımda olan kardeşlerime tekrar teşekkür ederken her zaman kulübümüzün yanında olma sözü veriyorum.2,5 yılda toplasak 8-10 kişi rant veya küçük hesaplar uğruna bizi yıpratmaya çalışırken binlerce insanın gönülden desteğine şahit olduk .

Görev yaptığımız dönemde petrolspor için verdiğim mücadele ve fedakarlıktan dolayı vijdanen rahatım.ama gidişat yönünden hiç rahat değilim..

 

Batman Petrolspor Eski Başkanı Ekrem Konaç

153 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası