• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057

PETROL YAZ 2272'YE GÖNDER
Batman Petrolspor’un SMS kampanyası aktif oldu
BAŞKAN BAKTAŞ;BU İHALENİN KAYBEDENİ BATMANLI AMATÖR SPORCULAR OLACAK
Kulüp Başkanımız Abdulvahap Akbaş, #Spor72 Özel Yayın Programı Konuğu Oldu.
Anket
Teknik Direktör Özgür Vurur ve Ekibi Sizce Takımı Play Offa Taşır mı ?
Online
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret99966447
PERONSPOR
Reklam
Site Haritası
Hava Durumu
Takvim

Başkan İrfan Yurtaş'tan Basın Bildirisi

Petrolspor Kulübü başkanı Av. irfan Yurtaş, teknik ekip ve futbolculara yapılan saldırı hakında basın bildirisi yayınladı

KAMUOYUNA;

Bilindiği üzere Petrolsporumuz’un Teknik direktörü ve kardeşim Tarık Yurttaş ile birlikte yardımcı hocalarımız Erkan Çakır, Tahir Alegöz ve kaptanımız Celal Aras perşembe gecesi saat 23.00 sularında alçakça ve hiçbir vicdana sığmayacak şekilde 12-15 kişi tarafından tesisimiz basılarak ağır şekilde darp edilmişlerdir.

Tarık hoca ölümden dönmüş vücudunun hayati kısımlarında kırıklar meydana gelmiştir. Bu saldırı, kulübün eski başkanlarından Aydın Gülmez’in Tarık hocayı telefonla arayıp ” adamlarımı gönderiyorum “ demesinden 10 dakika sonra, yeğeni B.A ‘ nın başını çektiği ve diğer yeğenlerinin de bulunduğu grup tarafından gerçekleştirilmiştir. Olayın sıcaklığı ve bilgi eksikliği nedeniyle yanlış bir algnın oluşmaması adına öncelikle belirtmek isteriz ki, olayın taraftarlar ve taraftarlık ile hiçbir ilgisi yoktur.

Batmanımıza ve Batman insanına yakışmayan bu esef verici olay gerek Batman kamuoyunda gerekse Türkiye spor kamuoyunda nefretle karşılanmış ve kınanmıştır. Başta, olaya süratle müdahale edilmesini sağlayıp, her türlü desteği veren Valimiz Sn.Hulusi Şahin olmak üzere, Emniyet Müdürümüz Sn. Köroğlu Kıraç’a ,İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Abdulkadir Özer ‘e,İl Genel Meclis Başkanı Sn.Vahap Akbaş’a ,TPAO Bölge Müdürü Sn. Mustafa Demir’e, BATSO Başkanı Sn. Abdulkadir Demir’e ve bizzat kulübümüzü ziyaret eden, bizleri telefonla arayan ,sosyal medya üzerinden üzüntülerini ve desteklerini bildiren dostlarımıza, eski futbolcularımıza , “günlerdir bizleri hedef olarak gösteren ve bu saldırıyı kınamayan tek yerel gazete olan sonsöz gazetesi dışında” olayı medyaya taşıyan yerel Batman basınımıza ve duyarsız kalmayarak tüm Türkiye’ye duyuran ulusal basınımıza, Tv kanallarımıza şahsımız ve Petrolspor camiası adına teşekkür ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Olayın duyulmasının ilk anından itibaren Yarasalar taraftar grubu hemen tesise gelerek her türlü desteği vermişlerdir. Bunun yanında ,İstanbul Gurbetçi Petrolsporlular, İzmir Gurbetçi Petrolsporlular, Genç 72 taraftar gruplarımız ve diğer tüm taraftarlarımız da üzüntülerini ve olayı kınadıklarını açıkça paylaşmışlardır. Bu itibarla kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Hukuki süreç devam etmektedir ve sonuna kadar bu sürecin takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyururuz. Not: İnsan hayatından daha değerli hiçbir şey yoktur ve olamaz. Bu nedenle İnsan hayatına kast eden bu olayın vahametini azaltmamak adına, Hisse ve diğer konularla ilgili açıklamayı bilahare yapacağımı belirtmek isterim.

Av. İrfan YURTTAŞ

141 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Üyelik Girişi
Spor 72
GÜNCEL HABER
Reklam