• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Anket
Wep Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz ?
Hava Durumu
Takvim

Petrolspor'da Yeni Dönem

03/12/2019

Petrolspor eski yöneticisi ve il genel meclis başkanı A.Vahap Akbaş tam yetkili olarak kulübün başına geçti

Vali Hulusi Şahin, İl Genel Meclis Başkanı ve eski Petrolspor yöneticisi A.Vahap Akbaş'ı tam yetkili olarak kulübün başına getirdi.

Akbaş: "Petrolsporun ligde kalması için gereken her şeyi yapacağız" dedi. Kötü günler yaşayan ve puan cetvelinin en alt sırasına inen Petrolsporu kurtarmak için Batmanlı iş adamları ile zenginler yaşananlara seyirci kalırken Batman Valisi Hulusi Şahin, elini taşın altına koyarak Petrolsporun yönetimini Vahap Akbaş'a verdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Akbaş "Bu takım Batmanın ve bu şehirde yaşayan herkesindir. Gönlümüz küme düşmesine ve ligden silinmesine izin vermez. Sayın Valimiz bu görevi bana tevdi etmiştir. Hisselerin devrinden sonra oluşturacağım yeni yönetim ve yeni teknik ekiple Petrolspora dört elle sarılacağız. Herkes çok iyi bilsin ki; sayın valimiz Hulusi Şahin olmasaydı bu kulüp kesinlikle kapanacaktı. Bu nedenle bir Batmanlı ve eski Petrolsporlu olarak Valimize teşekkür ediyorum" dedi.

Vahap Akbaş, kulüpte yaptığı ilk toplantıda futbolcular ile teknik heyete moral vererek Petrolsporun küme düşmeyeceğini ve devre arasında yapacağı transferlerle eski günlere dönüleceğini belirtti. Pazar günü Muğla deplasmanına gidecek olan Petrolsporun uçak biletleri, otobüs ve diğer giderlerinin karşılandığını söyleyen A. Vahap Akbaş, şehir olarak kenetlenmemiz gerektiğini ve Petrolspor yararına olacak her görüş ve öneriye açık olduğunu açıkladı.

Haber: Nizamettin İzgi

108 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası