• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim

Batman Petrolspor’da yönetim belirlendi

Batman Petrolspor’u krizden çıkaran Vali Hulusi Şahin, mesai bitiminde Batman Petrolspor’un yeni yönetimini belirledi.

Batman Petrolspor’u krizden çıkaran Vali Hulusi Şahin, mesai bitiminde Batman Petrolspor’un yeni yönetimini belirledi. Bazı il yöneticilerinin de aralarında bulunduğu işadamıyla bir araya gelen Vali Şahin, Batman Petrolspor’un yönetim kurulunu da açıkladı. Yaklaşık bir saat süren toplantının ardından yönetim kurulu şekillendi.

Batman Petrolspor Kulüp Başkanlığına İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş, Asbaşkanlığa BATSO yönetim kurulu üyesi Bayram Demirhan, Futbol Şube sorumluğuna işadamı Mustafa Balaban, Basın Sözcülüğüne işadamı Emin Çelik, Hukuk İşleri’ne Avukat Orhan Güzel, yönetim kurulu üyeliklerine ise Burhan Dinç ve Yalçın Güneştekin getirildi.

BASIN SÖZCÜSÜ ÇELİK’TEN İLK AÇIKLAMA

Batman Petrolspor Basın Sözcülüğüne getirilen Emin Çelik, görev bölümünün yapılmasının ardından ilk açıklamayı yaptı. Vali Hulusi Şahin’e teşekkür eden Krımızı-beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Çelik şunları kaydetti: “Her şeyden önce güzide takımımız Batman Petrolspor’un yapılanmasında yeni bir çalışma başlatan Valimiz sayın Hulusi Şahin’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca kulübün yeni yapılanmasında üzerlerine düşeni yapan TPAO Bölge Müdürü Mustafa Demir, BATSO Başkanı Kadir Demir, Özel İdare Genel Sekreteri Kadir Özer, Gençlik ve Spor Müdürü Şafii Özperk ile Borsa Başkanı Arif Güneş’e de müteşekkiriz. Yine bu zorlu süreçte kulübümüzün yanında olan taraftarlar ile Batmanlılara teşekkürlerimizi sunuyoruz. 60 Yıllık kulübümüzün geçirdiği sürecin farkındayız. Artık geçmişe değil, önümüze bakıyoruz. Öncellikli hedeflerimizden biri ligde kalmaktır.”

“TEKNİK DİREKTÖR ARAYIMIZ BAŞLADI”

Basın Sözcüsü Çelik, şöyle devam etti: “Toplantının hemen ardından Kulüp Başkanımız sayın Abdulvahap Akbaş ve yönetim kurulu üyelerimizle teknik direktör arayışlarımıza başladık. 3. Ligi bilen ve özellikle grubumuzda deneyimi olan başarılı bir teknik direktörle anlaşmak istiyoruz. İlk yarının bitimine 2 maçımız kaldı. Futbolcu arkadaşlarımızın kalan iki maçımızı puan ve puanlarla kapatmalarına inanıyoruz. Taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz. Bizi bu göreve layık görenleri mahcup etmeyeceğiz. Batman Petrolspor’a eski başarılı günleri yaşatmaya çalışacağız.”

HABER: Batman Çağdaş Gazetesi

133 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası