Ekrem Konaç Haksız mı?
Yarasaorhan/Köşe Yazısı
ALKIŞLAR VALİ HULUSİ ŞAHİN’E
Batman Petrolspor’a Vali Hulusi Şahin sahip çıktı.
Kulandırılmayan Tesisler
Kudbettin Barlak/Batman Çağdaş Gazetesi
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Anket
Petrolspor'un BATSO'ya Devredilmesi İle İlgili Düşünceniz Nedir?
Reklam

Petrolspor'un Maçı Cumartesi

*İstanbul’un 3.lig temsilcilerinden Halide Edip Adıvar ekibini, Cumartesi günü saha ve seyircisi önünde konuk edecek olan Kırmızı-Beyazlılar, galibiyetle tanışmak istiyor.

İÇ SAHADA KAZANMAK İSTİYOR

Sahasında iki beraberlik ve bir yenilgi alan Batman Petrolspor, bu kez Cumartesi günü ağırlayacağı İstanbul’un 3.lig temsilcilerinden Halide Edip Adıvar arasındaki puan farkını kapatmak istiyor. Ligin 5. sırasındaki 11 puanlı Halide Edip Adıvar ekibini yenip sahasında ilk galibiyeti taraftarlara armağan etmek istediklerini belirten Teknik Direktör Tarık Yurttaş; “Kötü bir hafta bizim için geride kaldı. Futbolcularım hala Tire maçını nasıl kaybetmelerinin ezikliği içinde. Ancak o maç bizim için geride kaldı. Artık önümüze bakmak zorundayız” dedi.

CUMARTESİ SAAT 14.30’DA

Geçen hafta sahasında Silivri’ye yenilen konuk ekibi küçümsemediklerini söyleyen Teknik Direktör Yurttaş, şöyle devam etti; “Bugüne kadar saha avantajımızı kullanamadık. Artık bu maç bizim son şansımız. Rakibimizle aramızdaki puan farkını kapatmak için mutlaka sahadan üç puanla ayrılmak zorundayız. Aksi taktirde zirve yarışını sürdüren ekiplerden uzaklaşırız. Bu da bizim için dezavantaj olur. Halide Edip Adıvar, grubun sürpriz ekiplerinden. İşimizi ciddiye alıyoruz. Bu maçı şartlar ne olursa olsun kazanmalıyız.”dedi.

Batman Çağdaş Gazetesi

244 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Direk İletişime Geç

BATSO
PERONSPOR
Facebook
Reklam
Takvim
Site Haritası