• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://plus.google.com/u/0/115404288089945098510
  • https://twitter.com/yarasaorhan

PETROLSPOR’DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Petrolspor yönetimi, Teknik menejer Metin Şimşek ve yardımcısı Mustafa Zengin ile yollarını ayırdı.

Tirespor karşısında son 6 dakikada 3 gol yiyerek mağlup olan Petrolspor Yönetimi, Başkan Aydın Gülmez’in “acil konu” ile toplanarak kritik kararlar alındı.

Petrolspor’da geride kalan 7 haftada alınan kötü sonuçlar moralleri iyice bozarken, deplasmanda alınan 3-2’lik mağlubiyet ise bardağı taşıran son damla oldu. Yönetim Kurulu Üyelerini “acil toplantı” mesajı ile Petrolspor Tesislerine çağıran Petrolspor Başkanı Aydın Gülmez, yaklaşık 3 saat süren toplantıda radikal kararlar aldı. Petrolspor yönetimi uzun süren tartışmalar sonrası aldığı kararları açıkladı. Yönetimin aldığı kararlara göre, 2 sezondur teknik menajerlik görevini yapan Metin Şimşek ve yardımcısı Mustafa Zengin’e teşekkür edilerek yollarını ayırdılar. Bunun yanında Tirespor maçında kadroda olan tüm futbolculara para cezası verildi. Metin Şimşek ve Mustafa Zengin ile yollarını ayıran Petrolspor yönetimi teknik menejerlik görevine Yahya Kayra ve Reşit Kaygu’ya görev verdi.

KARAMAN AÇIKLADI

Alınan kararları kamuoyuna açıklayan Petrolspor 2. Başkanı Engin Karaman, “Kötü gidişata dur demek için yönetim olarak radikal kararlar aldık. Yönetim olarak Petrolspor’un başarısı için her türlü riskleri alıp, başarıyı yakalamak istiyoruz. Petrolspor’da görev yapan 2 arkadaşımıza teşekkür ettik. Göreve yeni getirdiğimiz Yahya Kayra ve Reşit Kaygu’ya da başarılar dileriz.” Dedi.

Kaynak:petrolspor.com
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   239 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Facebook
Site Haritası