• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://plus.google.com/u/0/115404288089945098510
  • https://twitter.com/yarasaorhan

Petrol Kritik Virajda

Korkulan Olmasın

8 puana sahip temsilcimiz Petrolspor, 6 puan ile ligin son sırasında bulunan Derincespor’u konuk edecek. Haftalardır puan kaybeden Kırmızı – Beyazlı ekibin, performans düşüklüğü Derincespor maçı içinde tedirginlik yaratıyor.


Son üç haftada üst üste aldığı mağlubiyetlerle 14. sıraya kadar gerileyen temsilcimizin, Bu hafta karşılaşacağı ve ligin son sırasında yer alan rakibi Derincespor ile arasında sadece iki puan fark bulunuyor. Takımın kötü performans ve kadro eksikliğinin can sıktığı Petrolspor’da kırmızı alarm verilirken teknik heyet ve yöneticiler, futbolcuları psikolojik olarak maç atmosferine hazırlamaya çalışıyorlar. Pazar günü saat 13.00’da sahasında Derincespor’u ağırlayacak olan Petrolspor’un olası bir mağlubiyet alması durumunda her an kendisini düşme potasını içerisinde bulabilir.

YARASALAR MORAL VERDİ

Petrolspor teknik heyet ve yöneticileri futbolcuları maça hazırlarken, bir destekte Yarasalar taraftar grubundan geldi. Kırmızı – Beyazlı ekibin, dün TP Koru sahasında yaptığı antrenmanı ziyaret eden Yarasalar, futbolculara baklava ikramında bulundular. Ziyaretten konuşma yapan Yarasalar taraftar grubu liderlerinden Çağdaş Ozan Büyükkaya; “Puan cetvelindeki sıralamamız kötü gidişatımızı özetliyor. Biz Yarasalar olarak her zaman olduğu gibi bu kötü günde de takımımızn yanındayız. Ümit ediyoruz ki Derincespor’u sahamızda mağlup edip çıkışa geçeceğiz dedi.

Batman Barış Gazetesi


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   153 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Facebook
Site Haritası