• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim
İyiki Vali Şahin Var.../Arif Arslan/Batman Çağdaş Gazetesi

Bir zamanların efsane takımı Batman Petrolspor’un vahim durumunu herkes izlerken, Vali Hulusi Şahin daha fazla dayanamadı ve kulübü bataklıktan kurtarıp sahiplendi. Kulübü içler acısı durumdan da kurtarabilmek için herkesin isminde birleştiği Petrol’ün ağabeyi konumundaki Vahap Akbaş’a verilmesi en doğru karardı…

 Tam 2.5 yıldır can çekişen Batman’ın 60 yıllık kulübü Petrolspor’a, Vali Hulusi Şahin verdiği destekle takım son anda ‘koma’dan çıktı. Vali Şahin’in, beraberindeki bazı il yöneticileriyle iki gün önce kulüpte futbolcuları dinlemesi, bugüne dek kimsenin bilmediği birçok gerçeği de su yüzüne çıkardı.

Bu şehrin tanıtımına Petrolspor’un yıllarca başarılar sağladığı katkıları unutmayan Vali Hulusi Şahin, Petrolspor’un başına getirdiği İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş ile yeni bir dönemin başladığını açıklayınca; aylardır kaderine terk edilmiş, alacaklarını alamayan futbolcuların yüzü bir anda gülmüştü. Futbolda marka bir takım, bu duruma mı düşmeliydi?

Vali Hulusi Şahin’in Petrolspor’u komadan çıkarması; şehirde tüm futbolseverleri umutlandırdı. Gazetenin baskıya girdiği saatlerde Vali Hulusi Şahin başkanlığında yeni yönetiminin şekillenmesi için toplantı sürüyordu. Geçmişte yapılan yanlışlıklardan artık ders çıkarılmalı.

Türk futboluna sayısız yıldız futbolcu kazandıran, Süper Ligin eşiğinden dönen ve bugün Süper ligin lideri olan Sivasspor’u 5-2’lik skorla hem Batman’da hem de Sivas’ta yenmeyi başaran mazisi başarılarla dolu Petrolspor’u, yeniden ayağa kaldırmaya çalışan Vali Hulusi Şahin’in, bu çalışmasını önemsiyoruz.

Batman Petrolspor, güçlü bir yönetimle bundan sonra yoluna devam etmelidir. Devre arasında isabetli transferlerle bu takımın profesyonel ligde mücadelesi sağlanmalı. Bu şehrin marka takımının da layık yere getirilmesi için de bundan böyle futbolu bilen bir ekiple hareket edilmelidir.

AKBAŞ DOĞRU KARAR

Vali Hulusi Şahin’in, İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş’ta karar kılması oldukça doğru bir karar. Takımın başına getirilen bu kulübün ağabeyi Abdulvahap Akbaş, yıllarca Petrolspor’a hizmet veren değerli bir sima. Futbolu bilen ve geçmişte Petrolspor’a büyük katkısı olan Akbaş’ın, bundan böyle de örnek bir kulüp oluşturacağından kimsenin kuşkusu yok. Akbaş yönetimindeki bir takımda, kulüp ne borçlanmaz, ne de ligde vahim duruma düşer. Batman Petrolspor’un Akbaş yönetimindeki güçlü bir yönetimle toparlanacağına inanıyoruz. İyi ki Batman’ın duyarlı bir Valisi var ve futbolu seven bir İl Genel Meclis Başkanı var… Kalın sağlıcakla…

  
132 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası