• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yarasalarcom
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
Ürünler
Ürün Talep Formu
Petrolspor, 1 Puan'la Yetindi
Petrolspor 0_0 Yozgatspor
Abdulvahap Akbaş Kimdir
Medicalpark Batman Petrolspor Kulübü Başkanı
  • Göklerde Arama Yarasalar Herde
  • Batman Ovası Yarasalar Ovası / www.batmanpetrolspor.com
  • www.batmanpetrolspor.com
  • Batman Petrolspor Taraftar Fan Web Sitesi

Hava Durumu
Takvim
Kudbettin Barlak (Batman Çağdaş Gazetesi)

İKİNCİ DEVRE ÖNCESİ SORUNLAR ÇÖZÜLMELİ

2019-2020 sezonun her türlü sorun ile uğraşan, adeta DALLAS dizisine dönen tek profesyonel takımımız Petrolspor, ligin dibine demir atmış durumda. 2019-2020 sezonun her türlü sorun ile uğraşan, adeta DALLAS dizisine dönen tek profesyonel takımımız Petrolspor, ligin dibine demir atmış durumda. -

Ödenmeyen maç başları ve transfer ücretleri, -Personel alacakları, -Temlikler, -Teknik heyet değişiklikleri, -Sporcuların yemek problemleri, -Sporcular arasındaki gruplaşmalar, -Disiplinsizlik, -Sporcuların federasyonu başvurmaları vs… Bu ve buna benzer bir sürü sorun kulübün çıkmaza girmesine neden oldu. Batman’ı seven ve sahiplenin Valimizin girişimleri sonucunda Petrolspor’un kurtuluşuna yol açacak reçeteler gündeme alındı.

İlk devreyi bitirdik, 17 maç 4 galibiyet, 3 beraberlik, 10 mağlubiyet, Atılan 23 gole karşılık, yenilen 36 gol… Puan 15, Küme düşme potasının bir üstündeki takım ile arasındaki puan farkı 4. Atalarımız güzel bir sözü vardır; “Görünen köy kılavuz istemez” Biz her ne kadar iyimser yaklaşsak da, Takımın puan açısından istenilen yerde olmadığı aşikar. Bu çerçevede yeni gelen teknik heyetin öncelikle yapması gereken; Devre arasında eksikliklerin tespiti, Nokta transferler, İlk devrede defansın hallaç pamuğu gibi son dakikalarda rehavete kapılarak 5 müsabakada bitiş düdüğünden önce gol yemeleri. Kampın iyi geçmesi, Mali tablonun bir an önce iyiye giderilmesi ve kulüpteki sporcudan, personele kadar herkesin ücretlerinin ödenmesi, Yönetimde yer alan kişilerin iyi niyetinden şüphemiz yok. Ancak; Futbolun şakası yok, Mali yönden güçlü olabilirsiniz, Aranızda saygı duyulan, daha önce futbol ile ilgilenmiş değerli abilerimiz de var. Ama; Yönetime giren iş adamlarının kendi işleri var, Yönetimde yer alan bürokratlarında zamanları çok az. Çok iyi niyetli sporcuların ve kulübün yanında ailelerinden bile feragat ederek yer alsalar bile, teknik heyetin yanında yer alacak, kulübü iyi bilen, grubu ve takımları tanıyan, sporcuların üzerinde otorite kurabilen 3-4 kişilik bir ekibin yönetim kurulu ile birlikte takımla kurtuluş yolunda çalışmaları lazım.

Tüm Batmanlılar, Ligin ikinci yarısı 2013’ten bu yana yaşanan tüm olumsuzlukları bir kenara bırakarak, birlik, beraberlik içinde bu takımın ligde kalması için çaba sarf etmelidir. Tarihinde Amatör kümeye düşmeyen tek takım olma özelliğini yaşayan kulübümüze, hep birlikte sahip çıkalım.

  
58 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Yarasalar Resmi Web Sitesi

Direk İletişime Geç

GÜNCEL HABER
PERONSPOR
Reklam

 

Site Haritası