• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
YUVAYA DÖNÜŞ
Batman Petrolspor'un devredildiği açıklandı
2023-2024 PETROLSPOR
TPAO PETROLSPOR TRANSFER'DE ViTES YÜKSELTTİ
Yeni Sponsor
TPAO Batman Petrolspor ve Medical Point Hastanesi, Sağlık Sponsorluğu Anlaşması İmzaladı.
Üyelik Girişi
Online
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret58518943
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.085027.1935
Euro28.828128.9436
Hava Durumu

PETROLSPOR YÖNETİMİ PETROL - İŞ SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor 2. Başkanı Süleyman Çalık ve Petrolspor Yönetim Kurulu üyeleri Batman Petrol İş Sendikasını ziyaret ettiler.

Petrol İş Şube Başkanı Mustafa Tekik ve Petrol İş Yönetim Kurulu Tarafından oldukça sıcak karşılanan Çalık ve Petrolspor Yönetim Kurulu yaklaşık 1 saat Petrol İş Başkanı Tekik ile Petrolspor'un çalışmalarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Özellikle Süleyman Çalık'ın göreve gelmesiyle gerek salon sporları, Tesisleşme ve Profesyonel takımın ciddi bağlamda gözle görülür hummalı bir çalışma yapıldığını söyleyen Petrol İş Başkanı Mustafa Tekik; "Bizde Petrol İş Sendikası olarak Petrolspor'un sonuna kadar yanındayız, önümüzdeki günlerde Kırmızı Beyazlı ekibe katkımız olacaktır, bize yaptıkları nazik ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

Bunun yanı sıra Petrol İş ve Petrolspor 'un bir bütün olduğunu belirten TPAO Bölge Müdürü ve Petrolspor 2. Başkanı Süleyman Çalık; "Amacımız Batman'lı tüm çocuklara sportif anlamda öncülük yapıp spor'a kazandırmaktır, bu bağlamda tüm kurumların üzerine çok iş düşüyor, birlik ve beraberlik içerisinde önümüzdeki süreçleri en iyi şekilde değerlendirip sporcu sayımızı 2.000 (iki bin)' e çıkarmak istiyoruz.”dedi.

Öte yandan Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Süleyman Çalık , Mustafa Tekik Adına özel olarak hazırlanmış 72 numaralı Petrolspor Formasını Mustafa Tekik'e hediye etti.

Kaynak:Batman Gazetesi741 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

www.batmanpetrolspor.org

Batman Petrolspor Kulübü

Başkanı Mustafa Demir

REKLAM ALANIGÜNCEL HABER