• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
AÇIKLAMA
Batman halkına sonsuz teşekkürler.
Petrolspor yönetim Kurulu
BÜYÜK TARAFTARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ!
Yarasa Efeyi 3 parçaya Böldü
Petrolspor Nazilisporu adeta sahaya gömdü.
Üyelik Girişi
Online
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret58508500
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.132619.2092
Euro20.787520.8708
Hava Durumu

Petrolspor Yönetiminden Basın Açıklaması

Haber; Batman Olay Gazetesi

Medical  Batman Petrolspor yönetimi basın ile bir araya gelerek spor gündemi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 Kulüp Başkanlığını bırakan Ekrem Konaç, kulübü yeni alan İrfan Yurttaş’a teşekkür ederek takımın daha iyi yerlere geleceğini söyledi. Medical Park Hastanesi ek binasındaki toplantıya başkanlığı bırakan Ekrem Konaç, kulübü yeni devralan İrfan Yurttaş, Medical Park Hastanesi Müdürü Yavuz Selim Baş ve futbolcular katıldı.

TAKIMA DESTEK VERMELİYİZ

Medical Park Batman Hastanesi Müdürü Yavuz Selim Baş, iyi günde kötü günde takıma destek verilmesi gerektiğini belirterek, Medical Park sponsorluğu üst lig takımlarda olurdu. Biz yaptığımız girişimlerden sonra Petrolspora destek çıktık. İnşallah takımda sportif anlamda toparlar. Bu takım şehrin değeridir” dedi.

SPONSORLUK ÖNEMLİ

Kulübü bırakan Ekrem Konaç: “Medical Park sağlık sponsorluğu ve maddi destekleri var. 500 bin TL’ ye yakın sponsorluğu kapsıyor. Ameliyat muayene her türlü imkan sağlanıyor. Maddi değerinin yanında manevi destek var. Sponsorluk önemli. Kulübün geliri var. Ancak gelir gider arasında çok fark var. BATSO öncülüğünde bir çalışma yapılıyor. Bu çalışma kulübün hayrına olur. Kulübe sahip çıkılırsa daha iyi yerlere gelir. Bu kulüp Batmanındır. Takım çok yakında iyi yerlere gelecek. Şehir birlik olsun. Medical Park ismini Petrolspor’un önünde gördüğümüze gurur duyuyoruz” diye konuştu. Takımı devralan İrfan Yurttaş ise: “Öncelikle takımın hissedarıyım. Tarık hocamızın da katkısı var. Yönetimsel bazda henüz tamamlanmış bir süreçte değiliz. Bizde sürecin tamamlanmasını bekliyoruz. Ondan sonra belki daha ayrıntılı konuşuruz. Takımı ayakta tutmak için maddi açıdan bir takım projelerimiz var. Maliyetli bir süreçtir. Kaynaklarımıza göre hareket edeceğiz. Bizim açıdan tamamlanmamış bir süreç var. Onun için kesin bir şey söyleyemeyiz. Durum netleşsin ondan sonra harekat edeceğiz. Medical Park ailesinin sponsorluk sözleşmesi bizi sevindirdi” dedi
139 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN


A.VAHAP AKBAŞ

www.batmanpetrolspor.org
Batman Petrolspor Resmi Web Sitesi 

REKLAM ALANIGÜNCEL HABER