• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
AÇIKLAMA
Batman halkına sonsuz teşekkürler.
Petrolspor yönetim Kurulu
BÜYÜK TARAFTARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ!
Yarasa Efeyi 3 parçaya Böldü
Petrolspor Nazilisporu adeta sahaya gömdü.
Üyelik Girişi
Online
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret58508501
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.132619.2092
Euro20.787520.8708
Hava Durumu

ALKIŞLAR VALİ HULUSİ ŞAHİN’E

Sıkıntılı günler geçiren Medicalpark Batman Petrolspor’a Vali Hulusi Şahin sahip çıktı.

limizi 3. ligde temsil eden ve zor günler geçiren Petrolspor’a Vali Hulusu Şahin el atarak, yeni bir yapılanma için Batman Ticaret Odası (BATSO) Başkanı Abdulkadir Demir’i görevlendirdi.

BATSO Başkanı Abdulkadir Demir’in, Petrolspor’un şirket ortakları ile yaptığı görüşme neticelenirken, şirket ortaklarından İrfan Yurtaş hariç hepsi alacaklarından ve şirket hisselerinden vazgeçti, kulübü yeni oluşuma devir etti.

 

DEMİR, TESİSLERİ ZİYARET ETTİ

Demir ve BATSO yönetimi, Cuma Günü Petrolspor Tesislerine giderek, futbolcularla toplantı yaptı. Demir, toplantıda futbolculara başarılı olabilmeleri için iyi çalışmalarını ve Batman’ın ismini üst sıralarda görmek istediklerini söyledi. BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, Vali Hulusi Şahin’in öncülüğünde Batman Petrolspor için yeni bir oluşumun içine girildiğini belirtirken “Ekrem Konaç’ın istifasından sonra Şirket ortakları ile yapılan görüşmeler neticesinde mutabakata varılmış, Batman’ın markası konumundaki Petrolspor için yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. Valiliğimizin öncülüğünde Kamu, STK ve iş dünyasından oluşacak geniş katılımlı güçlü bir yapı ve yönetim için çalışmalar başlatılmıştır. Bundan sonra kulüple ilgili tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacağı gibi tüm işlevler şeffaflık çerçevesinde yapılacaktır. Başkanlığa ve yönetime kimler talipli ise kapımız herkese açıktır. Batman’ın menfaati için bizler elimizi taşın altına kolduk, aynı duyarlılığı İşadamlarımızdan, STK’larımızdan, Basınımızdan, en önemlisi futbolcularımızdan, teknik heyetimizden ve taraftarlarımızdan bekliyoruz” dedi.

TARAFTAR, YENİ OLUŞUMDAN UMUTLU

Yılların sorununa el atan Vali Hulusi Şahin’i alkışladıklarını belirten tarafta, “Halkın takımı olan Petrolspor’a halkın valisi sahip çıktı. Özlemini çektiğimiz şampiyonluğu yakalamamız için herkes gibi bizler de özverili desteğimizi vermeye devam edeceğiz. Bu oluşuma öncülük eden başta Sayın Valimiz Hulusi Şahin’e ve BATSO başkanı Abdulkadir Demir’e teşekkür eder, başarılar dileriz” dediler.

150 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN


A.VAHAP AKBAŞ

www.batmanpetrolspor.org
Batman Petrolspor Resmi Web Sitesi 

REKLAM ALANIGÜNCEL HABER