• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
YUVAYA DÖNÜŞ
Batman Petrolspor'un devredildiği açıklandı
2023-2024 PETROLSPOR
TPAO PETROLSPOR TRANSFER'DE ViTES YÜKSELTTİ
Yeni Sponsor
TPAO Batman Petrolspor ve Medical Point Hastanesi, Sağlık Sponsorluğu Anlaşması İmzaladı.
Üyelik Girişi
Online
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret58518943
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.085027.1935
Euro28.828128.9436
Hava Durumu

Kenetleniyoruz

Yarasalar'dan Basın Bildirisi

Şanlı Batman Petrolspor’umuzun içinde bulunduğu durumdan kurtarmak adına en büyük sorumluluk tekrardan bu takımın gerçek sahibi olan halkımızın ve taraftarındır.

Bizlerde Batman tribünlerinin sesi olarak hafta içi yaptığımız çağrı ile tüm halkımızı YARASALAR etrafında kenetlenerek takımımıza sahip çıkmaya davet ettik. Yaptığımız çağrı kamuoyundan büyük bir takdir kazanarak halkımızda geleceğe dair umut yaratırken bizlerin sorumluluğunu arttırmış bulunmaktadır. Çağrılarımıza ses verenlerden bir tarafta daha önce grubumuz içinde faaliyet gösteren kardeşlerimiz olan Genç72 grubuydu.

Çağrımızın ardından yaptığımız görüşmeler neticesinde gruplarını fes ederek YARASALAR çatısında altında buluşarak kenetlenmeyi büyütme kararı aldılar. Batman tribünlerinin lokomotifi olan YARASALAR bir kez daha tarihi sorumluluğunu üstlenmiş ve Batman Petrolspor’umuzun en büyük destekçisi olarak daha gür bir sesle tribünde her zamanki yerinde olmaya devam edecektir. Bir kez daha tüm kamuoyunu YARASALAR etrafında büyüyen kenetlenmeyi sahiplenerek takımımıza gereken gücü vermeye davet ediyoruz.

Yeni yönetimin önceki dönem yöneticilerinin yaptığı hataları tekrarlamamasını ümit ederken Petrolspor menfaatlerinin esas olduğu tribünlerimizde en büyük destekçisinin olacağımızı, ancak Petrolspor menfaatlerinin gerekli olduğu her şart ve ortamda en güçlü itiraz sesinin de YARASALAR olacağının sözünü bir kez daha tüm kamuoyuna yinelemek isteriz. Söz konusu ortak çabamız ve duygumuz olan Petrolspor için tüm kesimler arasında yaşanan olumsuzlukları ve ümitsizlikleri bir kenara koyarak Petrolspor’u hak ettiği yerlere getirmek için tüm şehrimizin ve şehir dinamiklerinin sorumluluk alarak gerekli özeni göstermesini temenni ediyoruz. Tüm halkımızı sezonun ilk yarısının son maçı olan Yozgatspor karşılaşmasında Yeni Batman Şehir Stadyumunda Batman Petrolspor’umuza sahip çıkmaya ve bu şehrin neler başarabileceğini tüm herkese göstermeye davet ediyoruz.

Yaşasın Şanlı Batman Petrolspor

Yaşasın Memleket Meselesi

Yaşasın Tam Bağımsız YARASALAR

Çağdaş Ozan BÜYÜKKAYA

YARASALAR

TARAFTARLAR GRUBU TRİBÜN LİDERİ 

227 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

www.batmanpetrolspor.org

Batman Petrolspor Kulübü

Başkanı Mustafa Demir

REKLAM ALANIGÜNCEL HABER