• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yarasalarcom
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905531227057
AÇIKLAMA
Batman halkına sonsuz teşekkürler.
Petrolspor yönetim Kurulu
BÜYÜK TARAFTARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ!
Yarasa Efeyi 3 parçaya Böldü
Petrolspor Nazilisporu adeta sahaya gömdü.
Üyelik Girişi
Online
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret58508495
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.093719.1702
Euro20.705620.7886
Hava Durumu

Özdemir: “Cahit Sönmez ile Yahya Kayra’yı önerdik”

Geçen hafta kendi saha ve seyircisi önünde Sivas 4 Eylül Belediyesporla 1-1 berabere kalarak Play Off şansını biraz daha zora koyan Petrolspora taraftarlardan tepki yağdı. Maç başından sonuna kadar Petrolspor yönetimini istifaya çağıran taraftarlar, maçtan sonra kulübü bastı. Yaklaşık 5 araçla Petrolspor kulübüne giden taraftar liderleri ve Petrolspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özdemir Çelik, Petrolspor yönetimini  ve göreve yeni başlayan Cevdet Uzunköprü’yü istemediklerini bizzat dile getirdi.

                Dernek başkanı Özdemir Çeli k gazetemize yaptığı açıklamada; “ Sezon başından beri Petrolspor yönetimine verdiğimiz bütün desteklere rağmen başarısızlığın önüne geçilemedi.  Bu saatten sonrada düzeleceği yok. Yönetimde futboldan anlayan tek bir Allah’ın kulu yok. Bu yönetimin ve kim tarafından getirildiği belli olmayan Cevdet Uuznköprü’nün bir an önce gitmelerini istiyoruz.

                Evet kulübe gittik ve tepkimizi ortaya koyduk. Bizim hocaya saygımız var ama onu da istemediğimizi yüzüne karşı söyledik. Biz Taraftarlar derneği olarak verdiğimiz bu tepkilere karşılık bir sonuç alamasak, eylemlerimizi çok daha ağırlaştıracağımızın bilinmesini istiyoruz.” dedi.

                “Cahit Sönmez ile Yahya Kayra’yı önerdik”

Hoca olarak kimin gelmesini istiyorsunuz? Sorumuza yanıt veren dernek başkanı Özdemir Çelik; “ Hacı Güldalı istifa ettikten sonra Sayın Süleyman Çalık’la görüştük ve sezonun yerli hocalarla tamamlanması önerisinde bulunduk. Cahit ve Yahya hocanın isimlerini başkanımıza sunduk ama sayın Çalık tercihini başka isimden yana kullandı. Biz bunu kabul etmiyoruz. Sezona yerli hocalarla başlandı, yerli hocalarla bitirilmesi gerektiğine inanıyoruz” dedi.

BATMAN BARIŞ GAZETESİ
Taraftar Derneği Petrolspor Kulübünü bastı

Sivas 4 Eylülspor maçından sonrası Petrolspor taraftarlar Derneği üyeleri 25 kişilik bir grupla Petrolspor Kulübünü bastıkları iddia edildi.
01:05

İddialara göre, Taraftarlar Derneği yöneticileri Petrolspor’un başarı...sızlığın hesabını sordukları ve bu konuda kesin kararlarını sözlü olarak basın sözcüsü Kutbettin Parlak ve Teknik direktör Cevdet Uzunköprü’ye ilettikleri belirtildi.Taraftar Derneği “bu yıl hesap zamanıdır, yıllardır bu yönetim anlayışıyla bizleri ve sporseverleri uyutan bu yönetim anlayışından bu yıl her ne pahasına olursa olsun hesap soracağız” dedikleri öğrenildi. Taraftarlar Derneği basın sözcüsü ve Teknik direktöre bu yıl kulübün bize söylediği hedeften neden saptıklarını? Yöneticiler neden tribüne çıkmadıklarını? ve taraftarlarına neden sahip çıkmadıklarının hesabını sorduklarını ayrıca bu yıl yapılan bunca transfer ve bu kadar hoca değiştirdikleri halde, neden kulüp bu hale geldiğini? bütün maçlara ve deplasmanlara kadar giden taraftarlar soğuk-sıcak dinlemeden büyük bir özveri ile takımlarına sahip çıkarak görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını dile getirdiler. Taraftarlar “Bu kulüpte sözde yönetici diye geçinen zatlar neden biz taraftarlar kadar bu kulübe sahip çıkmıyorlar. Sadece basına poz verip demeç vermekle ve kulübü araç olarak kullanarak yöneticilik kınıyor ve spor kamuoyu adına hukuki anlamda hesap soracağız” dedileR


637 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN


A.VAHAP AKBAŞ

www.batmanpetrolspor.org
Batman Petrolspor Resmi Web Sitesi 

REKLAM ALANIGÜNCEL HABER